ثبت نام ایران خودرو برای مادران

ثبت نام ایران خودرو برای مادران دارای دو فرزند


می خواهید با شرایط ثبت نام ایران خودرو برای مادران دارای دو فرزند آشنا شوید؟ این کار یکی از طرح های حمایتی دولت از افزایش جمعیت بوده که با همین هدف اجرا می شود. این طرح دارای شرایط خاصی بوده و فقط شامل برخی از مادران ایرانی می شود. مادرانی که حداقل ۲ فرزند داشته باشند و فرزند دوم آن ها بعد از تاریخ ۱۹ آبان ماه ۱۴۰۰ به دنیا آمده باشند می توانند در این طرح شرکت کنند.

شرایط ثبت نام ایران خودرو برای مادران دارای دو فرزند

برای آشنایی با شرایط ثبت نام ایران خودرو برای مادران دارای دو فرزند باید بگوییم که این طرح قرعه کشی است. بنابراین تعدادی از خانم ها از بین مادرانی که در این طرح شرکت کرده اند، برنده شده و می توانند با نرخ دولتی خودرو خریداری کنند. برای ثبت نام در این قرعه کشی باید وارد سایت رسمی ایران خودرو شده و در صورت داشتن شرایط برای شرکت در قرعه کشی ثبت نام کنید. ایران خودرو یک شرایط ویژه نیز برای مادرانی فراهم کرده است که دارای سه فرزند بوده و فرزند سوم بعد از تاریخ گفته شده به دنیا آمده باشد. در این شرایط مادر می تواند بدون قرعه کشی برای ثبت نام خودرو با نرخ دولتی اقدام کند.

این طرح که با نام طرح جوانی جمعیت معرفی شده است، امروزه بسیار مورد استقبال قرار گرفته و نظر بسیاری از مادران جوان ایرانی را به خود جلب کرده است. با این روش در حقیقت دولت به مادران دارای حداقل دو فرزند تسهیلات ویژه ای می دهد که از این طریق بتوانند به اقتصاد خانواده خود کمک کنند. این طرح در دوره های مختلفی برگزار می شود، از این رو خانم های واجد شرایط باید پیگیر بوده و به محض برگزاری طرح برای ثبت نام اینترنتی اقدام کنند. بهتر است که فرآیند ثبت نام را به روز های آخر موکول نکنند زیرا در این روز ها سایت به شدت شلوغ بوده و ممکن است موفق به ثبت نام نشوند.

شرایط لازم برای ثبت نام ایران خودرو

برای آن که به طور دقیق تر با شرایط ثبت نام ایران خودرو برای مادران دارای دو فرزند آشنا شویم‌ باید بدانید که این طرح طبق مقرارت و اصول خاصی اجرا می شود. مهم ترین شرایط برای ثبت نام خانم ها در این طرح که از سوی دولت اجرا می شود، عبارتند از:

 • مادر باید حداقل دو فرزند داشته باشد.
 • فرزند آخر باید از تاریخ ۱۹ آبان سال ۱۴۰۰ به بعد به دنیا آمده باشد.
 • به هر کد ملی فقط یک دستگاه خودرو موجود در این طرح تعلق می گیرد.
 • این طرح محدودیت گروه سنی نداشته و مادران زیر ۱۸ سال نیز می توانند در آن شرکت کنند.
 • در این طرح شرط داشتن گواهینامه وجود ندارد و خانم ها بدون داشتن این مدرک نیز می توانند در این طرح شرکت کنند.
 • در این طرح محدودیت عدم خرید خودرو در ۴۸ ماه گذشته از خودروسازان وجود ندارد.
 • در این طرح محدودیت داشتن پلاک انتظامی فعال نیز اعمال نمی شود.
طرح مادران دارای دو فرزند ثبت نام خودرو
ثبت نام خودرو طرح مادران دارای دو فرزند

مدارک لازم برای ثبت نام در طرح مادران دارای دو فرزند

این طرح در دوره های مختلفی برگزار می شود و در هر دوره خودرو های متفاوتی به افراد عرضه می شود. اگر قصد دارید با همه شرایط ثبت نام ایران خودرو برای مادران دارای دو فرزند آشنا شوید، باید بگوییم که برای شرکت در این طرح باید مدارک خاصی را آماده کرده و به ایران خودرو ارائه دهید. مهم ترین مدارکی که برای شرکت در این طرح مورد نیاز است عبارتند از:

 • کپی شناسنامه مادر
 • کارت بانکی به نام مادر
 • کپی شناسنامه فرزندان
 • تصویر گواهی تولد فرزند دوم و یا بیش تر
 • کپی کارت ملی مادر
 • و …
سخن پایانی

برای آشنایی با شرایط ثبت نام ایران خودرو برای مادران دارای دو فرزند باید بدانید که این طرح مشمول برخی از مادران می شود. فقط مادرانی می توانند در این طرح شرکت کنند که حداقل دارای دو فرزند باشند و فرزند آخر آن ها بعد از تاریخ ۱۹ آبان سال ۱۴۰۰ به دنیا آمده باشد. این طرح در دوره های مختلفی برگزار شده و مادرانی که شرایط ثبت نام داشته باشند، می توانند در این طرح شرکت کنند.

سوالات متداول شرایط ثبت نام ایران خودرو برای مادران دارای دو فرزند

 1. شانس برنده شدن مادران در این طرح به چه عواملی بستگی دارد؟
  شانس برنده شدن در این طرح به تعداد شرکت کنندگان و همچنین ظرفیت خودرو های ارائه شده بستگی دارد. هر چه تعداد خودرو بیش تر و تعداد شرکت کننده کم تر باشد، شانس برنده شدن در این طرح افزایش می یابد.
 2. ثبت نام در این طرح چه زمانی است؟
  این طرح در دوره های مختلفی انجام می گیرد که زمان ثبت نام آن توسط دولت تعیین می شود.
 3. در این طرح چه خودرو هایی به افراد ارائه داده می شود؟
  خودرو های موجود در دوره های مختلف با هم متفاوت بوده و در حالت کلی خودرو های مختلف با قیمت های متفاوتی در هر دوره به افراد عرضه می شود.
امتیاز دهید!
[کل: 5 میانگین: 4.6]

4 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + دو =